• lot-et-garonne_-_baleyssagues_-_47fold/4412
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
stop
play

Frankrijk, Lot - luxe vakantiehuis met privé-zwembad en 6 slaapkamers

Lot-et-Garonne

Baleyssagues

47FOLD/4412

van € 2850 tot € 6325 per week

  • Villa
  • 6 slaapkamers
  • 12 personen en 2 baby's
  • 6 badkamers

Beschikbaarheid:

  • Beschikbaar
  • Bezet
  • Optie
  • Luxe stijlvolle villa in De Lot-et Garonne met verwarmbaar privé zwembad, voorzien van 6 slaapkamers en 6 badkamers.

    Baleyssagues is een klein plaatsje, vlakbij Duras met het bekende kasteel. Dit is zeker niet het enige “chateau” dat u kunt bezoeken in deze glooiende streek. Diverse leuke steden liggen binnen handbereik zoals Bergerac en Agen, maar ook het alom bekende Bordeaux. Indien u een wijnliefhebber bent, dan kunt u hier uw hart ophalen. Sportievelingen kunnen eindeloos wandelen, mountainbiken of kanoën op de Dordogne.

    Dit geweldige “Maison de Maître” is gelegen in een kleine hameau, aan een doodlopende weg, waar slechts de bewoners van de omringende villa’s gebruik van maken. Het zeer goed verzorgde terrein beslaat grote delen gazon die alle mogelijkheid bieden voor kinderen om zich volledig uit te leven. Het wordt begrensd door mooie boompartijen en perfect gesnoeide hagen. Het uitzicht is er uitzonderlijk weids over de landerijen en wijnvelden, het kasteel van Duras prijkt op de achtergrond. Houten relaxstoelen kunnen op uw favoriete plek in de tuin worden geplaatst, het lezen van een boek of het nuttigen van een goed glas wijn wordt zo wel heel erg aangenaam. Voor de prachtige façade is een terras waar een loungehoek met dikke kussens uitnodigend klaar staat. De diverse parasols zorgen voor de nodige schaduw. Er is tevens een tafeltennistafel die vertier biedt aan jong en oud.

    Het verwarmbare en zeer fraai omheinde zwembad heeft een ruime afmeting en is voorzien van een licht betegeld terras waar ligbedden en nog meer parasols voor u klaar staan. Lavendelbollen verfraaien het aangezicht van het zwembad. Aan deze zijde voor het huis staat een eettafel opgesteld voor 12 personen. Ideaal gesitueerd, want vanaf hier loopt u zo de keuken in.

    Deze is zeer volledig uitgerust en heeft een werkeiland in het midden. Er staat tevens een lange tafel met bijpassende grote kast. Tijdens het koken kunt u heerlijk van u af kijken, de vele ramen bieden zicht op het mooie terrein en zwembad.

    Via de hal, die op zichzelf al de moeite van het vermelden waard is, komt u in de fraaie salon. Dat het huis een Engelse eigenaar heeft, laat zich hier terug zien. Een goede combinatie van modern en klassiek maakt het een smaakvol, warm geheel. Een imposante schouw domineert de woonkamer waaromheen de zithoek is gevormd. Er staan een loungebank en tweezitsbank met bijpassende fauteuils. Aan de muur hangen diverse schilderijen. Er is tevens een flatscreen televisie.

    De prachtige hal met originele vloeren, heeft een statige trap die u leidt naar de 1e verdieping. Hier zijn vier slaapkamers, allemaal met een eigen badkamer. Drie van de slaapkamers zijn uitgerust met een goed 2-persoonsbed. Deze kamers hebben een ensuite badkamer voorzien van douche, wastafel en toilet. De vierde slaapkamer op deze etage heeft twee 1-persoonsbedden. De bijbehorende badkamer heeft een bad met douchemogelijkheid, wastafel en toilet. Alle kamers hebben houten vloeren en zijn stijlvol gedecoreerd.

    Op de tweede verdieping treft u eerst een tv-kamer met comfortabele 3-zitsbank en fauteuil. Kinderen vinden dit een heerlijk hoekje om rustig een DVD te bekijken. Aan weerszijden van deze kamer ligt een ruime suite. De houten balken constructies springen direct in het oog, deze zijn, samen met de lage ramen, sfeerbepalend voor deze grote Master bedrooms. Ook de decoratieve schouwen geven een speciaal tintje. In beide kamers staat een comfortabel 2-persoonsbed. In de aangrenzende badkamers staat een bad op fraaie poten en er is een aparte douche. Ook zijn er een wastafel en toilet aanwezig.

    Een werkelijk uniek object waar u in luxe met familie of vrienden kunt samenzijn.
  • Buitenshuis

    • verwarmbaar privé zwembad 12 x 5 m , beveiligd met omheining
    • Barbecue
    • Terreingrootte 3,5 ha
    • Uitzicht
    • Privacy

    Binnenshuis

    • Internet-aansluiting
    • TV
    • Satelliet-ontvangst (geen Nederlandse zenders)
    • Vaatwasmachine
    • Wasmachine
    • Wasdroger
    • Vriezer
    • Magnetron
    • Open haard
    • DVD-speler
    • Stereo-installatie
    • Kinderbedje(s) aanwezig (2)
    • Kinderstoel(en) aanwezig (2)

    Omgeving en extra's

    • afstand tot bakker 3 km
    • afstand tot winkel(s) 3 km
    • afstand tot restaurant(s) 3 km
    • Golf
    • Paardrijden
    • Tennissen
    • Wandelen
    • Vissen
    • Huisdieren niet toegestaan
    • Rookvrije woning
    • afstand vanaf
      • Utrecht 1050 km
      • Brussel 890 km
      • Parijs 580 km
  • Periode van - tot Huurprijs per week
    27/04/19 25/05/19 2850
    25/05/19 22/06/19 3550
    22/06/19 13/07/19 4275
    13/07/19 31/08/19 6325
    31/08/19 14/09/19 3550
    14/09/19 26/10/19 2850

    Borgsom € 1000.

    Verplicht:
    Reserveringskosten € 30.

    Inclusief:
    Eindschoonmaak mits opgeruimd achtergelaten.
    Eenmalige levering van bed-, bad- en keukenlinnen.
    Gas, water en elektra.

    Optioneel:
    Zwembadverwarming vóór 25/5 € 225 per week.