• lot-et-garonne_-_baleyssagues_-_47aley/3306
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
stop
play

Villa in de Lot-et-Garonne bij Duras met verwarmbaar privé-zwembad en prachtig uitzicht

Lot-et-Garonne

Baleyssagues

47ALEY/3306

van € 1150 tot € 3700 per week

  • Villa
  • 3 slaapkamers
  • 6 personen en 1 baby
  • 3 badkamers

Beschikbaarheid:

  • Beschikbaar
  • Bezet
  • Optie
  • Net iets links van de Dordogne vindt u deze heerlijke rustig gelegen villa met zwembadverwarming en uitzicht aan alle kanten van het huis!

    De Lot-en-Garonne dankt haar naam aan de twee gelijknamige rivieren die door de streek kronkelen. Neem daarbij de vele kastelen en het afwisselende landschap; een ideale bestemming voor een ontspannen, maar ook gastronomische vakantie. Net als in de aangrenzende Dordogne vindt u hier diverse bastides, ook wel versterkte stadjes met veel charme. Grotere plaatsen als Bergerac, Bordeaux en Agen zou u zeker niet over moeten slaan tijdens uw bezoek aan deze veelzijdige regio.

    In een kleine hameau, vlakbij de plaats Duras met haar bekende kasteel, ligt deze stijlvolle villa aan een doodlopende weg. Dit huis heeft door zijn hogere ligging een geweldig uitzicht over de glooiende heuvels, weilanden en wijnvelden. Het unieke is, dat het uitzicht zich niet beperkt tot een deel van het bijna volledig omheinde terrein, maar zich compleet rondom de villa vormt. Rust en ruimte worden hier met hoofdletters geschreven.

    De tuin is werkelijk een plaatje; een overvloed van diverse bloemen verwelkomt u. Grote rozenstruiken, maar ook geurende lavendel en andere kleurrijke begroeiing maken het terrein tot een prachtige bloemenzee. Al rondlopend zult u hier en daar een sculptuur ontdekken en kunt u, als de tijd van het jaar het toelaat, fruit plukken van een van de diverse fruitbomen. Kinderen kunnen er naar hartenlust spelen, want ook aan een goed onderhouden gazon ontbreekt het niet.

    Het zwembad heeft een uitzonderlijke vorm en een speelse fontein die uitkomt in het heldere verwarmbare water. De twee inlooptrappen zijn ideaal om aangenaam het water in te stappen, of voor kinderen om op te spelen. Rondom het zwembad staan luxe ligbedden voor u klaar op het ruime terras, dat opgesierd wordt door rijkgevulde bloempotten. Richting de villa komt u bij een terras dat door natuurlijke begroeiing in de vorm van weelderige blauwe regen, wordt overdekt. Hier staat een houten tafel met moderne kunststof stoelen opgesteld. Grenzend aan het huis is nog een overkapping waar een knus houten bankje staat. Aan de andere zijde van de villa staat een tweede grote tafel, met gietijzeren stoelen. Dit is de uitgelezen plek om te genieten van prachtige zonsondergangen met de landerijen op de achtergrond.

    Via de hal betreedt u de lichte salon met hoge plafonds voorzien van kenmerkende witte balken. De grote schouw vormt het middelpunt met daaromheen fraai klassiek meubilair. Er staat tevens een piano, die door de beoefende speler gebruikt mag worden. Openslaande deuren geven toegang tot het zij-terras met uitzicht. De televisie staat in een aangrenzende kamer, die tevens dient als bibliotheek. De eetkamer bereikt u via een toog vanuit de salon; er staat een houten eettafel met zes stoelen. Ook vanuit hier is er de mogelijkheid het fraaie terras op te gaan. In ieder vertrek hangen mooie schilderijen die de sfeer en klassieke luxe benadrukken.

    De moderne keuken is praktisch gesitueerd; zowel het terras aan de zwembadzijde als aan de zijkant van de villa, kunnen perfect worden bediend vanuit hier. Hier kunt u uitgebreid kokkerellen met uitzicht! Alle benodigde apparatuur is uiteraard aanwezig.

    De Master bedroom is zeer ruim en licht. Ook hier prijkt een mooi schilderij aan de muur. Er zijn openslaande deuren richting de geweldige tuin. Het 2-persoonsbed bestaat uit twee matrassen die afzonderlijk van elkaar kunnen worden bediend. De bijbehorende badkamer is voorzien van een bad, een aparte douche en dubbele wastafel.

    De twee overige slaapkamers bevinden zich in een aparte vleugel aan de zwembadkant. Beiden zijn voorzien van twee 1-persoonsbedden, die desgewenst tegen elkaar kunnen worden geplaatst. Ook hebben ze allebei een eigen badkamer, voorzien van douche, wastafel en toilet.

    Heerlijke villa waar woorden bijna te kort komen om het gevoel van rust en ruimte te beschrijven.
  • Buitenshuis

    • verwarmbaar privé zwembad 12 x 5 m , beveiligd met aqua-alarm
    • Barbecue
    • Terreingrootte 1 ha
    • Uitzicht
    • Privacy

    Binnenshuis

    • Internet-aansluiting
    • TV
    • Satelliet-ontvangst met Nederlandse zenders
    • Vaatwasmachine
    • Wasmachine
    • Wasdroger
    • Vriezer
    • Magnetron
    • Open haard
    • DVD-speler
    • Stereo-installatie
    • Piano
    • Kinderbedje(s) aanwezig (1)
    • Kinderstoel(en) aanwezig (1)

    Omgeving en extra's

    • afstand tot bakker 3 km
    • afstand tot winkel(s) 3 km
    • afstand tot restaurant(s) 3 km
    • Golf
    • Paardrijden
    • Wandelen
    • Vissen
    • Huisdieren niet toegestaan
    • Rookvrije woning
    • afstand vanaf
      • Utrecht 1050 km
      • Brussel 890 km
      • Parijs 580 km
  • Periode van - tot Huurprijs per week
    02/02/19 20/04/19 1150
    20/04/19 25/05/19 1350
    25/05/19 22/06/19 1850
    22/06/19 06/07/19 2210
    06/07/19 31/08/19 3700
    31/08/19 07/09/19 2030
    07/09/19 28/09/19 1570
    28/09/19 19/10/19 1260

    Borgsom € 700.

    Inclusief:
    Eindschoonmaak.
    Linnen (wekelijkse nieuwe levering).
    Tussentijdse schoonmaak (vanaf verhuurperiode van 2 weken)
    Water en elektra.
    Zwembadverwarming (van 25/5 tot 28/9)

    Optioneel:
    Tussentijdse schoonmaak.
    Oppas service.
    Kok.
    Wijntour.