• lot-et-garonne_-_baleyssagues_-_47sagu/3306
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
stop
play

Zeer luxe villa met verwarmd zwembad in de Lot-et-Garonne, net onder de Dordogne

Lot-et-Garonne

Baleyssagues

47SAGU/3306

van € 1440 tot € 4500 per week

  • Villa
  • 4 slaapkamers
  • 8-10 personen en 3 baby's
  • 3 badkamers

Beschikbaarheid:

  • Beschikbaar
  • Bezet
  • Optie
  • Zeer luxe villa in de Lot et-Garonne - net onder de Dordogne - voor 8 tot 10 personen, met zwembadverwarming.

    Prachtige herfstkleuren domineerden de Lot-en-Garonne op het moment dat wij deze karakteristieke villa bezochten. In deze veelzijdige gastronomische streek vindt u talloze kastelen, waaronder het dichtbij gelegen kasteel de Duras. In de gelijknamige plaats is tevens een wekelijkse markt net zoals in Monsegur dat ook in de directe omgeving ligt. Grotere plaatsen zoals Bergerac en Bordeaux liggen binnen handbereik en zijn meer dan een bezoekje waard. Ook op sportief gebied is er genoeg te beleven; wandelen, golfen, paardrijden en kanoën, het kan er allemaal.

    Dit voormalige 12e eeuwse klooster ligt aan een rustige doodlopende weg, in een kleine hameau met meerdere grote huizen, waar uitsluitend bestemmingsverkeer overheen komt. Het is prachtig gerenoveerd met een combinatie van Franse verfijndheid, comfort en charme. Originele stenen muren met hoge ramen voorzien van donkergekleurde bijpassende luiken kenmerken de buitenzijde van deze villa. Het goed onderhouden terrein meet 2,5 ha en bestaat uit eindeloze gazons, waar hier en daar een ander huis opdoemt. Kinderen kunnen zich hier onafgebroken vermaken op het speeltoestel of met de tennistafel en jeu de boules baan. Voor de allerkleinsten is er ook een zandbak. Toch zal de grootste trekpleister, ook voor de volwassenen overigens, het lange verwarmbare zwembad (12x4) zijn. Uitgevoerd in een zacht grijze kleur en omringd door gazon waar voldoende comfortabele ligbedden staan. Het zwembad heeft een aangenaam brede inlooptrap van vier treden. Om het zwembad is een haag gevormd die voor een natuurlijke omheining zorgt. In deze haag zijn twee toegangspoortjes gemaakt die naast het aqua alarm zorgen voor extra veiligheid. Een buitendouche maakt het plaatje compleet.

    Tussen het zwembad en het huis ligt het unieke overdekte terras, waar een complete gezellige salon is opgesteld die ook binnen niet zou misstaan. Mocht het in het voor of naseizoen aan de frisse kant zijn, dan kunt u de aanwezige terrasverwarming gebruiken zodat u toch nog heerlijk buiten kunt zitten. Naast deze buiten salon staat een lange houten tafel opgesteld met 10 moderne stoelen. De grote parasol biedt schaduw tijdens het nuttigen van de maaltijden, vergezeld van een goed glas wijn dat u wellicht is aangeraden door de eigenaar die een expert is op dat vakgebied. Een grote barbecue is als vanzelfsprekend ook aanwezig.

    Het interieur van de villa is indrukwekkend; originele details worden gecombineerd met luxe industriële materialen en eigentijds meubilair. U komt er ogen tekort, waarschijnlijk blijft u er tot het einde van uw verblijf nieuwe dingen ontdekken. Vanaf de terrassen komt u de villa binnen in de gecombineerde woon/eetkamer en keuken. Aan de linkerzijde staat een oude houten eettafel met trendy kunststof stoelen eromheen, typerend voor de stijl van deze woning. De strakke keuken is van alle denkbare gemakken voorzien. Een bar scheidt de keuken van het compacte zitgedeelte, waar een bank en twee comfortabele stoelen staan. Vanuit hier kunt u naar de prachtige binnenplaats, die een hele fijne sfeer uitademt. Het huis dat aan de andere zijde hiervan staat is permanent onbewoond. Er is tevens een tweede salon, te bereiken via een hal, die gebruikt wordt als televisie kamer. Hier staat een bank en een grote flatscreen televisie met DVD speler. Het is ook een prima plek om ontspannen een boek te lezen en er is toegang tot de binnenplaats. Mocht u tijdens uw vakantie ook moeten werken; de eigenaar stelt naast WIFI ook een draadloze printer ter beschikking.

    De eerste slaapkamer bevindt zich achter het eetgedeelte. Via een imposante doorgang komt u in de ruime kamer die tevens geschikt is voor minder mobiele personen. De oorspronkelijke muren spelen een hoofdrol in deze kamer. Het 2-persoonsbed (160x200) bestaat uit twee matrassen die afzonderlijk van elkaar elektrisch kunnen worden versteld. Verder staan er een comfortabele lederen bank en een fauteuil. De aangrenzende badkamer heeft een ruime inloopdouche, een bad, wastafel en toilet.

    De tweede slaapkamer bereikt u via de hal met gastentoilet, grenzend aan het woongedeelte. In deze kamer staan dezelfde elektrisch bedienbare bedden opgesteld (160x200). De aangename paarse kleur vormt een mooi geheel met inpandige badkamer uitgevoerd met donkere tegels. Er is een bad met douchemogelijkheid en daarnaast een wastafel. Grenzend aan de kamer is een heerlijk intiem terras met fraai uitzicht.

    Om de derde slaapkamer te bereiken loopt u langs de televisiekamer enkele treden omhoog. Eveneens een mooie 2-persoonskamer met eenzelfde bedden opstelling als in de voorgaande kamers. Ook hier vindt u opmerkelijke details, zoals een schouw, die de oorsprong van het gebouw weergeven. De geïntegreerde badkamer bestaat uit een inloopdouche en wastafel en aan de andere zijde een bad. De laatste kamer ligt een niveau hoger en is door middel van een houten trap vanuit de hal te bereiken, die bovenaan is afgesloten met een traphekje. Dit is een kamer voor niet al te jonge kinderen of tieners. Er zijn vier 1-persoonsmatrassen die op de grond gelegen zijn. Het plafond loopt er schuin af.

    Bent u een wijnliefhebber, dan is het zeker de moeite waard om deel te nemen aan een “off piste” wijntour die de eigenaar aanbiedt. Gepassioneerd zal hij u de beste plekken laten zien, die nog onontdekt zijn door toeristen. Liever de kunsten van een patissier leren? Aan huis kunt u leren hoe overheerlijke Franse zoetigheden te bereiden, zeker ook een aanrader voor kinderen. Het inhuren van een chef kok of oppas behoren ook tot de mogelijkheden.

    Een zeer bijzonder smaakvol en uniek object, dat met de extra mogelijkheden uw vakantie onvergetelijk zal maken.

  • Buitenshuis

    • verwarmbaar privé zwembad 12 x 4 m , beveiligd met omheining, aqua-alarm
    • Barbecue
    • Terreingrootte 3,5 ha
    • Uitzicht
    • Privacy

    Binnenshuis

    • Internet-aansluiting
    • TV
    • Satelliet-ontvangst (geen Nederlandse zenders)
    • Vaatwasmachine
    • Wasmachine
    • Vriezer
    • Magnetron
    • DVD-speler
    • Kinderbedje(s) aanwezig (3)
    • Kinderstoel(en) aanwezig (3)

    Omgeving en extra's

    • afstand tot bakker 3 km
    • afstand tot winkel(s) 3 km
    • afstand tot restaurant(s) 3 km
    • Golf
    • Paardrijden
    • Wandelen
    • Huisdieren niet toegestaan
    • Rookvrije woning
    • Rolstoeltoegankelijk
    • afstand vanaf
      • Utrecht 1050 km
      • Brussel 890 km
      • Parijs 580 km
  • Periode van - tot Huurprijs per week
    23/03/19 27/04/19 1440
    27/04/19 25/05/19 1670
    25/05/19 22/06/19 2300
    22/06/19 06/07/19 2750
    06/07/19 31/08/19 4500
    31/08/19 07/09/19 2030
    07/09/19 26/10/19 1580

    Borgsom € 1000.

    Verplicht:
    Reserveringskosten € 30.

    Inclusief:
    Eindschoonmaak.
    Linnen (wekelijkse nieuwe levering).
    Tussentijdse schoonmaak (vanaf verhuurperiode van 2 weken)
    Water en elektra.
    Zwembadverwarming tussen 25/5 en 28/9.

    Optioneel:

    Zwembadverwarming in de periodes 27/4-25/5 en 28/9-26/10 € 150 per week.
    Oppas service.
    Kok.
    Wijntour.

    NB Zwembad is geopend vanaf 27 april tot 26 oktober