• lot-et-garonne_-_monflanquin_-_47flanq/3222
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
stop
play

In de Lot-et-Garonne: kasteel met zwembad, op loopafstand van de bakker

Lot-et-Garonne

Monflanquin

47FLANQ/3222

van € 3380 tot € 5420 per week

  • Villa
  • 6 slaapkamers
  • 12 volwassenen en 2 kinderen
  • 6 badkamers

Beschikbaarheid:

  • Beschikbaar
  • Bezet
  • Optie
  • Luxe kasteeltje met 6 slaapkamers en 6 badkamers, omheind privé zwembad en op loopafstand van Monflanquin.

    U zult worden verleid door de charme van dit kasteel uit 1640 dat wordt omringd door een grote tuin. U kunt naar het dorp Monflanquin wandelen om ’s ochtends uw verse croissants te kopen of om een hapje te eten. Alles gebeurt hier op en rond het dorpsplein dat met een fraaie fontein in het midden en terrassen eromheen een zeer aangename plek is om te vertoeven. Niet voor niets staat dit dorp op de lijst ‘één van de mooiste dorpen van Frankrijk’! Elke donderdagochtend is er markt en tijdens de maanden juli en augustus is er ’s avonds een boerenmarkt met livemuziek waar u zo aan één van de lange tafels kunt gaan zitten. U zult aangenaam verrast zijn door de overheerlijke (biologische) regionale producten, onderwijl genietend van de livemuziek.

    Het kasteel ligt aan een landweggetje op een eigen en omheind terrein van ruim 12.500 m2. U rijdt de toegangspoort door en ziet achter de grote parkeerplaats het bordes opdoemen. Er is tevens een carport voor 3 auto's en een garage voor het stallen van fietsen. Buiten voelt het ruim en rustig. U geniet volop privacy en ook aan luxe zal het hier u niet ontbreken. De eigenaren hebben het comfort van nu weten te integreren in het kasteel van toen. Dit geeft een ongekend bijzonder effect; u loopt rond in een eeuwenoud pand en zult ervaren dat het u met hedendaagse luxe omarmd.

    Op ongeveer 50 meter van het kasteel is een oude graanschuur omgetoverd tot een zomereetkamer. Dankzij de muren aan drie zijden en de grote open haard is het hier al vroeg in het voorjaar mogelijk om uw maaltijden ‘al fresco’ te gebruiken of simpelweg te genieten van een boek bij de open haard. Er staat een mooie eettafel met 14 comfortabele stoelen, een prachtige buitenkeuken compleet uitgerust met oa een vaatwasser, gasfornuis, koelkast, vriezer en fraai keukengerei dat wordt gecomplementeerd met aardewerk. Een dockingstation voor uw IPod biedt de gelegenheid om hier van uw eigen muziek te genieten.

    Vanaf de zomereetkamer wandelt u zo naar het ommuurde zwembad waar een gietijzeren hek de veiligheid van uw kinderen waarborgt. Het zwembad meet maar liefst 12 bij 6 meter en is voorzien van een Romeinse trap. Hierdoor is het zeer aangenaam om in- en uit het zwembad te gaan en ook kinderen profiteren regelmatig van de traptreden door er uitgebreid met hun emmertjes te spelen. Op het omringende zonneterras staan ligbedden en parasols voor u uitgestald. Het terrein biedt kinderen de gelegenheid om te rennen en te ravotten. Wanneer u met hen het terrein via de poort verlaat en het landweggetje oversteekt dan komt u bij een grote vijver waar gevist kan worden! Wij kunnen niet anders zeggen dan dat wij bijzonder enthousiast zijn over dit sfeervolle en luxe kasteel.

    Eenmaal binnen door de monumentale deur kunt u, wanneer de deur in het verlengde ook openstaat direct genieten van het uitzicht op de glooiende heuvels met het dorpje op één van de heuveltoppen. Vanuit de hal kunt u links naar de salon waar de ornamenten, de hoge ramen en natuurstenen schouw direct in het oog springen. Naast sfeervolle accessoires staat hier een comfortabele zithoek en flatscreen televisie (satelliet geen Nederlandse zenders maar wel BVN). De aangrenzende ruimte nodigt uit tot musiceren; hier staat een heuse vleugel en een aantal fauteuiltjes en een bank voor uw toehoorders…

    Vanuit de hal gezien tegenover de salon vindt u de stijlvolle eetkamer. Hier staat een lange houten eettafel die prachtig kan worden opgedekt. Ook hier stroomt het daglicht door de hoge ramen vrij naar binnen en kunt u ’s avonds met kroonluchters en kaarsen de sfeer van weleer creëren. Ontbijten lijkt ons zeer aantrekkelijk in de boerenkeuken. Hier staat ook een lange houten eettafel. Het gasfornuis is breed en is naast vier gastpitten uitgerust met een grill.

    Er zijn zes slaapkamers met elk een eigen badkamer. Alle kamers zijn compleet gerenoveerd en uitgerust met luxueuze bedden en badkamers. In drie slaapkamers staat een tweepersoonsbed van 200 x 200 cm. In twee slaapkamers staat een tweepersoonsbed van 180 x 200 cm. In één kamer staan een lits-jumeaux (2 x 90 x 200 cm) en twee kinderbedden van 120 x 160 cm elk. In de badkamers is donker natuursteen een terugkerend element alsook de (Italiaanse) stortdouches. In de zes badkamers zijn in totaal drie ligbaden, vijf douches en zes Wc’s.

    Voor de kleintjes zijn er drie babybedjes, drie kinderstoelen, twee babybadjes en een commode aanwezig in het kasteel.

    Verder: tafeltennistafel, jeu-de-boules ballen, badminton, voetbal en diverse spelletjes.
  • Buitenshuis

    • privé zwembad 11 x 6 m , beveiligd met omheining, aqua-alarm
    • Barbecue
    • Terreingrootte 1,2 ha
    • Uitzicht
    • Privacy
    • Ligging nabij een meer

    Binnenshuis

    • Internet-aansluiting
    • TV
    • Satelliet-ontvangst (geen Nederlandse zenders)
    • Vaatwasmachine
    • Wasmachine
    • Wasdroger
    • Vriezer
    • Magnetron
    • DVD-speler
    • Stereo-installatie
    • Piano
    • Kinderbedje(s) aanwezig (3)
    • Kinderstoel(en) aanwezig (3)

    Omgeving en extra's

    • afstand tot bakker 2 km
    • afstand tot winkel(s) 2 km
    • afstand tot restaurant(s) 2 km
    • Golf
    • Paardrijden
    • Tennissen
    • Wandelen
    • Vissen
    • Huisdieren niet toegestaan
    • Rookvrije woning
    • afstand vanaf
      • Utrecht 1110 km
      • Brussel 940 km
      • Parijs 640 km
  • Periode van - tot Huurprijs per week
    26/08/17 30/09/17 3790
    30/09/17 28/10/17 3380
    14/04/18 26/05/18 3380
    26/05/18 30/06/18 3790
    30/06/18 25/08/18 5420
    25/08/18 29/09/18 3790
    29/09/18 27/10/18 3380

    Borgsom € 800.

    Verplicht:
    Reserveringskosten € 30.
    Verwarming woning in voor- en naseizoen (indien van toepassing) naar verbruik € 1 per liter.
    Toeristenbelasting € 1 per persoon per nacht (vanaf 12 jaar)

    Indien u 3 (of meer) weken afneemt dan geldt er een verplichte tussentijdse schoonmaak inclusief linnenwissel € 350.

    Inclusief:
    Eindschoonmaak mits opgeruimd achtergelaten
    Gas, water en elektra
    Eenmalige levering van bed-, bad- en keukenlinnen

    Optioneel:
    Huur badlakens
    Catering (informeert u naar de mogelijkheden)