• lot-et-garonne_-_labretonie_-_47bret/4705
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
stop
play

Rustig gelegen villa met privé zwembad in de Lot-et-Garonne

Lot-et-Garonne

Labretonie

47BRET/4705

van € 820 tot € 1630 per week

  • Villa
  • 3 slaapkamers
  • 6 personen
  • 3-4 badkamers

Beschikbaarheid:

  • Beschikbaar
  • Bezet
  • Optie
  • Deze villa nabij de Dordogne met groot privé zwembad heeft 3 slaapkamers waarvan één met airconditioning.

    De villa is rustig gelegen op een romantisch terrein in het glooiende landschap van de Lot-et-Garonne dat grenst aan de Dordogne. De omgeving nodigt uit tot het maken van uitstapjes op culinair -en sportief niveau. Golfen, tennissen, kanovaren, mountainbiken en wandelen kunt u hier allemaal doen onderwijl genietend van de prachtige omgeving. De streekmarkten zijn beroemd met name in de maanden juli en augustus. In Laparade, Fongrave en Praysas zijn er avondmarkten waar de lokale producenten van verse producten komen. Als bezoeker breng je je eigen eetgerei mee en lange tafels staan klaar om plaats te nemen. Dan ga je rondwandelen om je maaltijd te "verzamelen", je stokbrood, fles wijn, heerlijke kaas en allerlei gebraad. Tevens zijn er in de omgeving diverse markten om te bezoeken, oa. in Miramont en St.Livrade. Een stad als Marmande met het beroemde en wel heel mooie klooster, de Middeleeuwse wijk, het kasteel van Duras en de rivier is ook een bezoek meer dan waard.

    Het privéterrein bereikt u via een lange geasfalteerde oprijlaan (doodlopend) en beslaat bijna 2,5 hectare; vanaf verschillende plekken geniet u een fantastisch weids uitzicht. Bij de villa is een overdekt terras met barbecue waar een eetset voor u klaar staat. Hier kunt u urenlang genieten van een maaltijd met uitzicht… Aan een andere zijde van de villa is, op een verhoging, een terras waar ook een zitje staat en hier is het uitzicht mogelijk nog mooier. Via een toegang door een haag die grenst aan het overdekte terras komt u bij het zwembad. Het zwembad meet maar liefst 11 bij 5 meter en is uitgerust met een vaste instaptrap om in het water te komen. Op het zonneterras staan ligbedden met een parasol voor u klaar en eveneens kunt u onder de overkapping bij het zwembad in de schaduw verblijven. Hier vindt u een badkamer met een douche, een toilet en een wastafel; erg aangenaam om even te verfrissen zo bij het zwembad! De tuin is voldoende groot en biedt volop de gelegenheid voor kinderen om in te ravotten en te ontdekken.

    Binnen komt u in een hal met toegang tot de sfeervolle salon waar het prachtige plafond en de boekenwand de ruimte karakter geven. Bij de open haard staat een zithoek en een televisie met satelliet ontvangst (geen Nederlandse zenders). Ook is er een draadloze internetverbinding in de villa aanwezig. Vanuit de salon is er toegang tot de leefkeuken. De vele raampartijen geven de keuken een aangenaam gevoel van lichtheid. Openslaande deuren leiden naar het overdekte terras aan de zwembadzijde. In de keuken staat een houten eettafel met 6 stoelen. De luxe keuken is mooi uitgevoerd in een combinatie van natuursteen met hout. De uitrusting van de keuken is meer dan compleet; hier kunt u uitgebreid kokkerellen.

    De drie slaapkamers bevinden zich op de verdieping. Als eerste is daar de Master Bedroom welke is uitgerust met airconditioning. Hier staat een tweepersoonsbed (2 x 90 bij 200cm) en ensuite vindt u een badkamer met een dubbele wastafel, een douchecabine en toilet. Ook vindt u een ruime inloopgarderobe. In de tweede slaapkamer staan twee eenpersoonsbedden tegen elkaar (2 x 90 bij 200cm) en in de derde slaapkamer staat een kwalitatief zeer goede slaapbank (160 bij 200 cm) met dik topdek. Alle bedden zijn van uitstekende kwaliteit en de slaapkamers ogen zeer verzorgd. De tweede badkamer vindt u ook op de verdieping en hier is een enkele wastafel, een douchecabine en een toilet. De derde badkamer is beneden met een ruime douche, een wastafel en eveneens een toilet.

    Heerlijke villa op een unieke plek die wij u van harte aanbevelen!
  • Buitenshuis

    • privé zwembad 11 x 5 m , beveiligd met aqua-alarm
    • Barbecue
    • Terreingrootte 2,5 ha
    • Uitzicht
    • Privacy

    Binnenshuis

    • Internet-aansluiting
    • Airconditioning
    • TV
    • Satelliet-ontvangst (geen Nederlandse zenders)
    • Vaatwasmachine
    • Wasmachine
    • Vriezer
    • Magnetron
    • Open haard
    • DVD-speler
    • Stereo-installatie
    • Kinderbedje(s) aanwezig (1)
    • Kinderstoel(en) aanwezig (1)

    Omgeving en extra's

    • afstand tot bakker 6 km
    • afstand tot winkel(s) 6 km
    • afstand tot restaurant(s) 6 km
    • Golf
    • Paardrijden
    • Tennissen
    • Wandelen
    • Vissen
    • Huisdieren op aanvraag
    • Rookvrije woning
    • Geschikt voor naseizoen / winter
    • afstand vanaf
      • Utrecht 1110 km
      • Brussel 847 km
      • Parijs 644 km
  • Periode van - tot Huurprijs per week
    29/12/18 30/03/19 820
    30/03/19 27/04/19 1050
    27/04/19 29/06/19 1140
    29/06/19 24/08/19 1630
    24/08/19 26/10/19 1140
    26/10/19 14/12/19 820

    Borgsom € 300.

    Verplicht:
    Reserveringskosten € 30.
    Eindschoonmaak verplicht € 60.
    Verwarming gedurende de periode 28/10-1/4 € 60 per week.

    Inclusief:
    Elektra in de maanden mei t/m september. Daarbuiten kosten naar verbruik.

    Optioneel:
    Linnenhuur.
    Extra schoonmaak.