• lot-et-garonne_-_villeneuve-sur-lot_-_47barr/3107
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
stop
play

Villa in de Lot-et-Garonne met 4 slaapkamers, panoramisch uitzicht en priv-zwembad

Lot-et-Garonne

Villeneuve-sur-Lot

47BARR/3107

van € 2270 tot € 2920 per week

  • Villa met gastenverblijf
  • 4 slaapkamers
  • 10 personen
  • 4 badkamers

Beschikbaarheid:

  • Beschikbaar
  • Bezet
  • Optie
  • Op een rustige plek op het Franse platteland vindt u deze prachtige, compleet gerestaureerde villa-boerderij met groot privé zwembad. U heeft er een prachtig en ruimtelijk panoramisch uitzicht over landerijen, fruitbomen en wijngaarden. De parkeerplaats biedt ruimte aan voldoende auto's; deze worden vervolgens door grote hagen aan het gezicht onttrokken.

    Wanneer u links om de woning heenloopt, komt u bij het iets lager gelegen grote privé-zwembad van 12 bij 6 meter dat een randloos overflow-effect heeft. De brede treden maken het in- en uitgaan van het zwembad gemakkelijk.  Vanuit het water en vanaf het terras eromheen heeft u een schitterend uitzicht over de omgeving. Een buitendouche is aanwezig en in het poolhouse ook een kleine buitenkeuken met gootsteen en koelkast.

    Er zijn drie terrassen; een zonneterras met prieel rond het zwembad, een zuidterras onder wijnranken, grenzend aan de woonkeuken en tenslotte een ruim overdekt terras aan de oostzijde van de villa. Doordat de kap van de boerderij hoog boven de 10 persoons-tafel doorloopt, ontstaat een bijzonder aangename sfeer; dit is een heerlijke plek om in de ochtendzon te ontbijten en 's avonds de maaltijden te gebruiken en lekker lang na te tafelen. Ook hier is een aparte buiten-koelkast.

    Vanaf dit terras stapt u via grote dubbele deuren de woonkamer in. Bij binnenkomst zal het u ongetwijfeld niet ontgaan dat de eigenaren zich thuis voelen in de wereld van de architectuur. In alle vertrekken zijn opvallende en originele details aangebracht, die het geheel een aparte beleving geven.

    De woonkamer beslaat ca. 100 m2 en is spaarzaam gemeubileerd, hetgeen een bijzonder open, ruimtelijk effect oplevert. De kamer heeft een eikenhouten vloer met opvallende trappartij. Tegenover de grote open haard staat een comfortabele design bank en daarbij enkele losse fauteuils. Hier staan ook een televisie (met satelliet-ontvangst), DVD-speler en een stereo-installatie. Op een verhoging bevindt zich de bibliotheek met heerlijke leestafel.

    Vanuit de woonkamer komt u in de grote en uitermate sfeervolle woon/eetkeuken met open haard en een lange eettafel voor 10 personen. Deze keuken - met kookeiland - is van alle denkbare gemakken voorzien.

    Drie van de vier slaapvertrekken bevinden zich op de begane grond; één van de kamers is opgedeeld in twee delen; een parterre met zithoek en een intieme mezzanine, waar twee boxspring bedden tegen elkaar aan staan (2 x 80 x 200 cm). Naast de zithoek is een doorgang naar de aangrenzende, kunstzinnige badkamer met ligbad, aparte douche, een toilet en een dubbele wastafel. Met name de vrijhangende spiegels zijn hier een blikvanger. Vanuit dit slaapgedeelte kunt u naar een klein privé-tuintje dat omheind is door laurierstruiken. Er staan een paar ligbedden, zodat u hier in uw eigen beslotenheid heerlijk kunt zonnen.

    De andere twee slaapkamers op de begane grond zijn elk geschikt voor twee personen. Eén van deze slaapkamers is bereikbaar via de woonkamer en heeft twee eenpersoonsbedden van 80 x 200 cm, die naar wens tegen elkaar kunnen worden geplaatst; de badkamer heeft een douche en een wastafel. Er zijn dubbele deuren naar het zijterras.

    De andere slaapkamer is uitsluitend buitenom te bereiken, via de grote overkapping achter de villa-boerderij. Deze beschikt daarmee meteen over veel privacy; het is eigenlijk meer een aparte studio, want deze ruimte is alleen via de dakkap verbonden met het hoofdgebouw. Er staan twee bedden van 80 x 200 cm tegen elkaar aan. In de open badkamer vindt u een douche en een wastafel. Naast dit deel bevindt zich nog een aparte ruimte met toilet en wasmachine.

    Op de eerste verdieping bevindt zich vervolgens de laatste slaapkamer, eigenlijk een dubbele slaapkamer, geschikt voor 4 personen, met daartussin een open badkamer met douche en wastafel. Dit is een bijzonder lange en deels lage ruimte; de twee slaapgedeelten kunnen door middel van een kamerscherm van elkaar worden afgescheiden, waardoor er enigszins privacy ontstaat. De ruimte is bijzonder aangenaam. Er staan twee lits-jumeaux sets van tweemaal 80 x 200 cm.

    In alle badkamers is prachtig creatief mozaïek gecombineerd met strakke vormen.

    Kortom, op deze vakantieplek zult u snel het 'God in Frankrijk' -en het 'Savoir Vivre'- gevoel ontdekken.

    NB: Gezien het specifieke interieur en de overloop in het zwembad (geen bereik alarm), achten wij de woning geschikt voor volwassenen en wat oudere kinderen.

  • Buitenshuis

    • privé zwembad 12 x 6 m , beveiligd met aqua-alarm
    • Barbecue
    • Terreingrootte 2,7 ha
    • Uitzicht
    • Privacy

    Binnenshuis

    • Internet-aansluiting
    • TV
    • Satelliet-ontvangst met Nederlandse zenders
    • Vaatwasmachine
    • Wasmachine
    • Vriezer
    • Magnetron
    • Open haard
    • DVD-speler
    • Stereo-installatie

    Omgeving en extra's

    • Golf
    • Paardrijden
    • Tennissen
    • Wandelen
    • Vissen
    • Huisdieren op aanvraag
    • afstand vanaf
      • Utrecht 1120 km
      • Brussel 950 km
      • Parijs 650 km
  • Periode van - tot Huurprijs per week
    17/06/17 01/07/17 2270
    01/07/17 26/08/17 2920
    26/08/17 02/09/17 2270

    Borgsom € 600.

    Verplicht:
    Reserveringskosten € 30.
    Eindschoonmaak  € 150.

    Optioneel:
    Huur bedlinnen.
    Huisdier € 35 per huisdier per week.